Alanında uzman ceza avukatı ekibimiz, herhangi bir lokasyon sınırlaması olmaksızın 7/24 hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. İvedi şekilde sunulan avukatlık hizmetlerimiz temelde, genel hukuki danışmanlık ve ceza hukuku kapsamındadır. Uzaktan telefon yoluyla avukatlık desteği verdiğimiz gibi gözaltı, yakalama ve ifade gibi işlemlerde, nöbetçi savcılık ve sulh ceza hakimlikleri ile polis merkezlerinde de ayrıca fiili olarak hukuki destek sağlamaktayız. Bunun yanında İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya il sınırları içerisinde avukatlık desteği vermekteyiz. Danışmanlık ve avukat desteği hizmetlerimiz başta ceza avukatı desteği olmak üzere pek çok hukuki alanı kapsamaktadır.

Bu kapsamda ACİL AVUKAT DESTEK HATTI: 0850 30 88 80 arayarak 7 gün 24 saat ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz.

Acil Avukat Desteği

7/24 acil avukat kavramı, mesai saatleri sonrasından genellikle saat 17:00’den sonra ve ayrıca hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) avukatlık hizmeti veren avukatları tanımlayan bir kavramdır. Hafta içi ve mesai saatleri içerinde bir avukata ulaşmak son derece kolaydır. Ancak saat 18:00’den tüm hukuk bürolarında mesai saati sona erdiği için mesai dışı zamanlarda özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde bir avukata ulaşmak ve avukat bulmak gerçekten imkansızdır. Kişilerin avukat ihtiyacı haftanın her günü ve günün her saati gündeme gelebilmektedir. Ancak mesai dışı zamanlarda avukatlara ulaşmak mümkün olmadığından Kurçaloğlu Hukuk Bürosu olarak deneyimli ceza avukatı ekibimiz siz değerli müvekkillerimizin bu ihtiyacına cevap vermektedir.

Bu kapsamda ACİL AVUKAT DESTEK HATTI: 0850 308 88 80 arayarak 7 gün 24 saat ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz.

Acil Avukata Danışma

Acil avukat ihtiyacı veya acil hukuki yardım ihtiyacı genellikle ceza hukuku alanında ortaya çıkmaktadır. Alkollü araç kullanma, yaralanmalı veya ölümlü trafik kazası, darp ve yaralama suçları, uyuşturucu suçları, cinsel suçlar hırsızlık, yağma ve gasp türü suçlar günün her saatinde işlenebilmektedir. Bu tür suçlar işlendiğinde ise hem mağdur hem de şüpheli bakımından avukat ihtiyacı gündeme gelmektedir. Dolayısıyla acil avukat desteği, acil hukuki danışmanlık veya acil hukuki dilekçe yazımı her an ihtiyaç duyulabilecek hukuki destektir.

Bu kapsamda ACİL AVUKAT DESTEK HATTI: 0850 308 88 80 arayarak 7 gün 24 saat ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz.

7/24 Ceza Avukatı Desteği

Ceza avukatı ihtiyacı özellikle gözaltı ve yakalama işlemleri ile ifade alma ve verme işlemlerinde ve ayrıca sorgu sırasında ortaya çıkmaktadır. Gündüz veya gece herhangi bir saatte polis merkezi, jandarma karakolu, nöbetçi savcılık ve nöbetçi mahkeme nezdinde ifade ve sorgu işlemlerinde ceza avukatı desteğine gerek duyulmaktadır. Bu tür savcılık soruşturmaları ve ceza davaları gibi acil avukat ihtiyacı söz konusu olduğunda Kurçaloğlu Hukuk Bürosu ceza avukatı ekibimiz gece veya gündüz 7/24 gününün her saatinde avukatlık hizmeti verebilmekteyiz. 7/24 avukat desteği ya avukatın bizzat ilgili soruşturma makamına giderek destek vermesi şeklinde olabileceği gibi uzaktan telefonla sözlü danışma ve yönlendirme şeklinde de olabilmektedir.

Bu kapsamda ACİL AVUKAT DESTEK HATTI: 0850 308 88 80   arayarak 7 gün 24 saat ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz.

Cezaevi Görüşmesi İçin Avukat

Ceza Muhakemesi Kanunu: CMK m.149/3’e göre; “Soruşturma ve kovuşturma evrelerinin her aşamasında avukatın, şüpheli veya sanıkla görüşme, ifade alma veya sorgu süresince yanında olma ve hukuki yardımda bulunma hakkı engellenemez, kısıtlanamaz” hükmünü içermektedir.
Bu kapsamda: Tutuklu olan kişi veya kişiler ister şüpheli ister sanık olsun savunma hakkı kapsamında avukatla görüşme hakkına sahiptir. Kanun maddesinden anlaşılacağı üzere cezaevinde bulunan kişiler de 7/24 avukat desteğinden herhangi bir kısıtlamaya tabii olmaksızın 7 gün ve 24 saat boyunca faydalanabilirler.

ACİL AVUKAT DESTEK HATTI: 0850 308 88 80   arayarak 7 gün 24 saat ceza hukuku alanında  her türlü hukuki desteği alabilirsiniz.

7/24 Avukatlık Hizmetleri