Kurumsal Hukuk Danışmanlığı

Kurumsal Hukuk Danışmanlığı;Operasyonel Engellerle Yüzleşmenin Anahtarıdır! Şirketler için prestijli bir hukuksal danışmanlık avantajına sahip olmak kritik öneme sahiptir. Hukuki avantajların, gelişen veya.

Yabancılar Hukuku

Kurçaloğlu Hukuk Bürosu olarak, yerli ve yabancı müvekkillerimize ihtiyaçları doğrultusunda, güvenilir ve kaliteli hukuki hizmet sunmaktayız. Yabancı statüsünde bulunan gerçek ve.

Aile ve Boşanma Hukuku

Kurçaloğlu Hukuk Bürosu,  Aile Hukuku’ndan kaynaklanan gerek Türk vatandaşlarına, gerekse Türk vatandaşları ve yabancı vatandaşlar arasındaki hukuki uyuşmazlıklarda, müvekkillerine gerekli.

Gayrimenkul Hukuku

Kurçaloğlu Hukuk Bürosu olarak yerli ve yabancı müvekkillerimize gayrimenkul alım/satımı, kiralama, ayni hak tesisi, mülkiyet devri ve yönetimi gibi çeşitli.

İcra İflas Hukuku

İcra Hukuku borcunu ödemeyen borçlunun borcunun, alacaklının talebi üzerine, devlet zoruyla taşınır ve taşınmaz varlıklarına el konarak karşılanmasını konu alan.

Ceza Hukuku

Kurçaloğlu Hukuk Bürosu, Ceza Hukuku alanında müvekkillerine gerek duydukları her türlü avukatlık ve danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.Ceza hukukunda temeli suçta ve.

İŞ HUKUKU NEDİR?

Kurçaloğlu Hukuk Bürosu olarak alanında uzman ekibimizle, İş Hukukundan kaynaklanan çeşitli uyuşmazlıkların çözümünde, iş sağlığı ve güvenliği, göç hukukuna ilişkin.

Şirket Hukuku

Kurçaloğlu Hukuk Bürosu, Şirketler Hukuku kapsamında yerli ve yabancı şirketlere ihtiyaç duydukları alanlarda şirket kuruluş sözleşmelerinin hazırlanması, şirket birleşme devralma,.

Miras Hukuku

MİRAS HUKUKUMiras Hukuku alanındaki bazı dava türleri:-Mirasçılık Belgesi İstemi Davası (Veraset Davası)-Mirasçılık Belgesinin İptali Davası-Terekenin Korunmasına İlişkin Dava-Tespit Davası -Tapu.